English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Pranešimai spaudai

Rūkalai slėpti ir kuro bakuose, ir padangose

Per dvi dienas Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnams įkliuvo keletas Lietuvos ir Vokietijos piliečių, kurie savo automobiliuose neteisėtai gabeno tabako gaminių beveik už 30 tūkst. litų.

Sausio 6 d., Trijų karalių dieną, Nidos kelio poste Klaipėdos teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnams įkliuvo du klaipėdiečiai kuro bakuose įrengtose slėptuvėse neteisėtai gabenę tabako gaminių už beveik 5 tūkst. litų.

Ketvirtadienį, apie 8 val. į Nidos kelio postą atvykęs 37 metų Klaipėdos rajono gyventojas V. D. ir Klaipėdoje gyvenantis 31 m. V. P. muitinės pareigūnams žodžiu deklaravo, kad draudžiamų ir ribojamų prekių negabena. Vis dėlto pareigūnams detaliai patikrinus transporto priemones, paaiškėjo, jog automobilio MB, kurį vairavo V. D., ir automobilio AUDI 100, kurį vairavo V. P. dujų bakuose įrengtose slėptuvėse buvo neteisėtai gabenamos cigaretės „Bond Street“, paženklintos rusiško pavyzdžio banderolėmis. Abu vyriškiai paslėpę gabeno po 340 pakelių cigarečių. Sulaikytos cigaretės įvertintos beveik 5 tūkst. litų.

Abiems vyriškiams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, automobiliai ir neteisėtai gabenti rūkalai – sulaikyti.

Vos prieš dieną, sausio 5 d., tame pačiame poste ten dirbusiems Klaipėdos teritorinės muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams įkliuvo ir dvi Vokietijos pilietės, automobilyje neteisėtai gabenusios įvairių rūšių tabako gaminių už beveik 20 tūkst. litų.

Iš Rusijos Federacijos automobiliu PEUGEOT 207 į Nidos kelio postą atvykusios pilietės – 46 m. S. D. ir 25 m. L. H. pareigūnams žodžiu deklaravo, jog vyksta į Sankt Peterburgą ir deklaruojamų prekių bei daiktų negabena. Tačiau nuodugnaus tikrinimo metu paaiškėjo, kad keleivės iš Vokietijos sakė netiesą, nes ant automobilio galinės sėdynės, bagažo skyriuje po dangčiu virš atsarginio rato, priekinių sėdynių atlošuose, kelioniniuose krepšiuose ir lagaminuose po asmeniniais daiktais, mašinos ir durų daiktadėžėse rastos išslapstytos ir nedeklaruotos cigaretės, paženklintos Rusijos Federacijos akcizo ženklais. S. D. vairuojamame automobilyje pareigūnai iš viso rado 2 690 pakelių cigarečių „L&M“, „Wings Red“, „Pall-Mall Red“, „Bond Street“, „Life Strawberry“ ir „Kiss“, paženklintų rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Automobilis ir cigaretės sulaikyti, Vokietijos pilietei S. D. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Pirmasis šių metų sausio trečiadienis nesėkmingas buvo ir 24 m. klaipėdietei M. S., kurios vairuojamo automobilio VW PASSAT padangose muitinės mobiliosios grupės pareigūnai taip pat aptiko paslėptų tabako gaminių, įvertintų beveik 5 tūkst. litų.

Sausio 5 d. apie 15.30 val. į Panemunės kelio postą iš Rusijos Federacijos atvykusios klaipėdietės M. S. automobilio padangas muitinės pareigūnai patikrino tankio matuokliu ir visose keturiose padangose aptiko paslėptų cigarečių. Tikrinimo metu rasti 576 pakeliai cigarečių „Life“ ir „Compliment“, paženklintų rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Merginai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, automobilis ir tabako gaminiai – sulaikyti.

Informacija atnaujinta 2011-01-07