English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Pranešimai spaudai

Vilniaus muitininkai sulaikė automobilių, prigrūstų kontrabandinių cigarečių

Vakar (sausio 26d.) Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 40 tūkst. litų.

Daugiausia nelegaliai gabenamų cigarečių sulaikyta Šalčininkų kelio poste ir kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas.

Vakar prieš pat vidurnaktį muitinės pareigūnai Šalčininkų kelio poste sustabdė patikrinti įtarimų sukėlusį lengvąjį automobilį „Mazda 626“, kurį vairavo mūsų šalies pilietis R. B. Iš Baltarusijos žaliuoju kanalu važiavęs vyras pareigūnus patikino, kad neleistinų daiktų ir prekių neveža, tačiau muitininkai vis tiek nusprendė detaliau apžiūrėti įtartiną automobilį. Automobilio patikra truko kelias valandas, tačiau patyrimas ir profesionali nuojauta pareigūnų neapvylė – slėptuvės buvo įrengtos automobilio kuro bake, po galine sėdyne bei galiniame bamperyje. Iš sunkiai prieinamų slėptuvių muitininkai ištraukė daugiau kaip 2 tūkst. pakelių kontrabanda gabenamų cigarečių „Minsk capital“, įvertintų daugiau nei 16 tūkst. litų.

Tos pačios dienos popietę kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas patruliavę mobiliosios grupės pareigūnai sustabdė patikrinti Latvijos piliečio J. M. vairuojamą automobilį „VW Passat“. Kilus įtarimui, kad vairuotojas gali gabenti nelegalų krovinį, automobilį pareigūnai palydėjo į Vilniaus teritorinės muitinės patalpas, kuriose jį nuodugniai apžiūrėjo. Patikrinus paaiškėjo, kad automobilis prigrūstas kontrabandinių rūkalų su trečiųjų šalių banderolėmis. Specialiai įrengtas slėptuves muitininkai atrado perdarytame dvigubame automobilio dugne, bagažinės dangtyje, sėdynių atlošuose, po grindų kilimėliais bei po priekine panele. Sulaikyta 3 tūkst. pakelių cigarečių „Winston“ ir „L&M“ už beveik 22 tūkst. litų.

Kituose kelio postuose Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai patikrino ir daugiau automobilių, kurių vairuotojai savo automobiliuose įrengtose slėptuvėse mėgino paslėpti nedidelius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Informacija atnaujinta 2011-01-27