English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Kviečiame Europos muziejų naktį praleisti Lietuvos muitinės muziejuje

Data – gegužės 14-oji; laikas- nuo 17-os iki 24 valandos; vieta - Jeruzalės  g. 25, Vilnius.

Europos muziejų naktį kviečiame visus atvykti į Muitinės muziejų ir tam tikram laikui tapti tikrais muitinės veiklos specialistais.

Gegužės 14-osios pavakarę galėsite sužinoti daugiau apie muitinės istoriją, išgirsti, kaip yra kovojama su kontrabanda, prekių ženklų klastotėmis, apie suklastotų prekių daromą žalą visuomenei, susipažinti su muitinės mobiliųjų grupių veikla ir mobiliosios grupės automobilyje įdiegta įranga. Vyks Muitinės muziejaus darbuotojo paskaita apie tarnybinius šunis, lankytojai turės galimybę fotografuotis su muitininko kepurėmis bei muitinės tarnybiniais šunimis.  Taip pat galėsite apžiūrėti čia eksponuojamą Vilniaus teritorinės muitinės posto viršininko Vlado Bogdzevičiaus automobilių modeliukų kolekciją (paroda vyks iki gegužės 31-osios).

PROGRAMA

2022 m. gegužės 14 d. (nuo 17.00 iki 24.00)

17.00 – 24.00 Muitinės mobiliosios grupės ekipažas demonstruos renginio žiūrovams muitinės mobiliųjų grupių automobilį ir jame įdiegtą įrangą. Apžiūrėję Muitinės mobiliosios grupės automobilį, renginio lankytojai kviečiami susipažinti su Muitinės muziejaus ekspozicijomis.

18.00 – MD Muitinės procedūrų skyriaus darbuotojos supažindins visuomenę su Lietuvos Respublikos muitinės veikla intelektinės nuosavybės teisių apsaugos srityje, papasakos apie suklastotų prekių daromą žalą visuomenei, kaip yra kovojama su kontrabanda, prekių ženklų klastotėmis, su suklastotos produkcijos gamintojais ir platintojais.

19.00 – MD Pažeidimų prevencijos skyriaus darbuotojai supažindins visuomenę su fizinės prievartos, šaunamojo ginklo ir specialiųjų priemonių panaudojimu sulaikant kontrabandą.

20.00 – aikštelėje priešais muziejaus pastatą vyks Muitinės muziejaus ryšių su visuomene specialisto - tarptautinės kategorijos teisėjo Artūro Zalecko ir jo augintinių pasirodymas. Bus galima pamatyti, kaip turi elgtis idealiai dresuotas šuo ir kaip lengvai muitinės keturkojai aptinka paslėptas narkotines medžiagas.

21.00 – Muitinės muziejaus ryšių su visuomene specialisto - tarptautinės kategorijos teisėjo Artūro Zalecko paskaita apie šunų dresūrą bei kinologų darbo užkulisius. Šią paskaitą itin rekomenduojame tiems, kurie svajoja įsigyti keturkojį draugą ir nori gauti profesionalo patarimų.

Informacija atnaujinta 2022-05-11