English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Naktis Muitinės muziejuje

Gegužės 18-oji – Tarptautinė muziejų diena. Šia proga kasmet Europos muziejai susiburia į iniciatyvą atverti ekspozicijų erdves nakčiai. Todėl gegužės 18 d. (šeštadienį), 18-24 valandomis Muitinės muziejus taip pat pakvies lankytojus užsukti neįprastu muziejams darbo laiku.

Detali „Nakties Muitinės muziejuje“ programa:

19 val. Didžiojoje salėje intelektinės nuosavybės srityje dirbantys muitinės ekspertai skaitys paskaitą apie savo darbo niuansus, pristatys klastočių daromą žalą visuomenei bei pakvies apie tai padiskutuoti.  galėsite apžiūrėti specialiai šiam renginiui įrengtą laikinąją ekspoziciją, kurioje eksponuosime naujausius ir neįprastus suklastotus daiktus. Intelektinės nuosavybės teisių apsaugą išmanantys muitinės ekspertai konsultuos lankytojus dominančiais klausimais.

19 val. Muitinės muziejuje kraštotyrininkas Romualdas Beniušis pasakos apie buvusio Lietuvos muitinės pareigūno, Būtingės punkto viršininko gyvenimą, drąsą ir pasiaukojimą gelbėjant savo kaimynus žydus nuo nacių genocido.

20 val. lankytojus pakviesime į Muitinės muziejaus ryšių su visuomene specialisto,  tarptautinės kategorijos teisėjo, Artūro Zalecko paskaitą apie šunų dresūrą bei kinologų darbo užkulisius. 

21 val. aikštelėje priešais Muitinės muziejų vyks Artūro Zalecko ir jo augintinio Žiauriai Gero pasirodymas. Bus galima pamatyti, kaip turi elgtis idealiai dresuotas šuo ir kaip lengvai muitinės keturkojai aptinka paslėptas nelegalias prekes.

Viso vakaro metu bus galima apžiūrėti Muitinės mobiliosios grupės automobilį. O juo patruliuojantys pareigūnai papasakos, kokių priemonių imasi ir kaip aptinka bei ardo kontrabandininkų slėptuves.

Išankstinė registracija į Muitinės muziejų nebūtina. Visos lankytojų laukiančios pramogos ir ekspertų konsultacijos bus nemokamos.

Laukiame Jūsų Muitinės muziejuje, Jeruzalės g. 25, Vilniuje.

Informacija atnaujinta 2019-05-14