English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Seminaras „Augalų apsaugos produktų importo kontrolė ir nelegalių produktų identifikavimas“

Šiandien, lapkričio 3 d., Muitinės mokymo centre (Vilnius, Jeruzalės g. 25 a.) vyksta seminaras „Augalų apsaugos produktų importo kontrolė ir nelegalių produktų identifikavimas“. Seminarą organizuoja Muitinės departamentas (MD) ir Lietuvos augalų apsaugos asociacija (LAAA).

Seminaro įžanginį žodį tarė Lietuvos žemės ūkio ministerijos viceministras M. Kuklierius, MD generalinio direktoriaus pavaduotojas J. Rimkevičius ir LAAA direktorė A. Beniulienė

Seminare aptariami klausimai, susiję su augalų apsaugos produktų importo kontrole, problematika, nelegalios prekybos augalų apsaugos produktais daroma žala žemės ūkiui, žmonių sveikatai ir aplinkai, augalų apsaugos produktų kontrolė ir kiti susiję klausimai. Seminare dalyvauja muitinės, policijos, Valstybinės augalininkystės tarnybos, kitų su augalų apsaugos produktų priežiūra susijusių valstybės tarnybų atstovai, verslininkai.  

Seminare pranešimus skaito atstovai iš Lietuvos ir Vokietijos institucijų bei asociacijų, o seminaro pabaigoje planuojama apvalaus stalo diskusija.

Informacija atnaujinta 2011-11-03