English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Muitinės kriminalistai sostinėje likvidavo dar vieną kontrabandos sandėlį

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai penktadienį Vilniaus Justiniškių požeminių garažų masyve aptiko cigarečių kontrabandos sandėlį. Ten rasta apie 10 tūkst. eurų vertės baltarusiškų rūkalų, kurie buvo pakuojami į buitinius oro filtrus, ruošiant juos išvežimui į Vakarų Europą. 

Turėdami informacijos apie galimai sandėliuojamą cigarečių kontrabandą, muitinės kriminalistai penktadienio, liepos 27-osios, rytą netikėtai patikrino vieną požeminių garažų masyvą sostinės Justiniškių rajone. 

Ten pareigūnai užklupo besidarbuojantį vilnietį D. S.: pastarasis iš lengvojo automobilio „Opel Astra“ į garažą perkrovinėjo cigaretes, kurios čia pat buvo pakuojamos į buitinius oro filtrus. Pareigūnų manymu šiame šešėliniame „logistikos centre“ į Lietuvą atgabentos kontrabandinės cigaretės būdavo perpakuojamos ir ruošiamos tolesniam pervežimui į Vakarų Europos valstybes. 

Iš viso garaže rasta 3 250 pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk“ kontrabandos (dalis rūkalų jau buvo supakuoti į minėtus oro filtrus). Bendra cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 10 tūkst. eurų. 

Rūkalai ir automobilis sulaikyti, D. S. buvo surašytas administracinis teisės pažeidimo protokolas dėl  neteisėtos disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, jam gresia bauda nuo 4 iki 6 tūkstančių eurų. 

Šių metų kovo 21 d. MKT pareigūnai Vilniaus Šeškinės rajone, taip pat požeminių garažų masyve irgi aptiko cigarečių kontrabandos sandėlį. Ten tuomet rasta beveik 12 tūkst. pakelių rūkalų, supakuotų į buitinius oro filtrus. Ten pat buvo sulaikyti ir du „pakuotojai“ – vilniečiai, o MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. 

 

Informacija atnaujinta 2018-07-30