English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Muitininkams Švendubrėje įkliuvo jau antras kontrabandininkų kateris per savaitę

Muitinės sulaikytų transporto priemonių parkas pildosi kateriais. Tai jau atras laivas per savaitę, kuriuo į Lietuvą buvo bandyta plukdyti kontrabandines cigaretes.

Septynis baltarusius vandens keliu per Švendubrės upių postą plukdžiusiu motoriniu kateriu į Lietuvą bandyta atgabenti ir 3 tūkstančiai kontrabandinių cigarečių pakelių. Tačiau Nemunu atplaukęs kateris sukėlė įtarimų Švendubrėje vandens transporto priemones tikrinantiems Raigardo posto muitininkams.

Mažesnė dalis cigarečių buvo paslėpta po vairuotojo ir keleivio sėdynėmis. O didžiąją dalį jų muitininkai aptiko atsukę metalines motorinio katerio grindų plokštes. 

3000 pakelių nelegalių rūkalų „Minsk Superslims“ ir „NZ Gold“ sulaikyta. Bendra sulaikytų nelegalių rūkalų vertė su privalomai sumokėti mokesčiais  siekia beveik 8730 eurų. 

Motorinis kateris taip pat saugomas muitinės sulaikytų transporto priemonių aikštelėje. Grąžinti jį kontrabandą gabenusiems asmenims, ar konfiskuoti bei parduoti muitinės konfiskuotų prekių aukcione, spręs teismas. 

Vos prieš savaitę muitininkai šiame poste aptiko stambią daugiau kaip 15 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių siuntą už beveik 42 tūkst. eurų. Joninių naktį įkliuvusiems kontrabandininkams gresia baudžiamoji atsakomybė. 

 

Informacija atnaujinta 2018-07-02