English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Pasienyje su Lenkija muitininkai sulaikė hašišo kontrabandą

Balandžio 8-osios rytą Lietuvos–Lenkijos pasienyje Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai sulaikė beveik 80 kg hašišo. Narkotikai aptikti iš Ispanijos grįžtančio verslininko automobilyje „Citroen DS5“, grindyse ir po prietaisų panele įrengtose slėptuvėse.

Tai jau antras stambus kvaišalų sulaikymas šiemet: panašų kiekį – 85 kg hašišo – MKT pareigūnai vasario mėnesį rado užvirintą į Lietuvą iš užsienio gabentuose metaliniuose plūguose.

Sekmadienį, apie 7 val. ryto, MKT ir Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis Lietuvos–Lenkijos pasienyje ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės punktu sustabdė patikrinti Lietuvos piliečio D. M. vairuojamą automobilį „Citroen DS5“. Filmuotą medžiagą rasite čia.

Apžiūros metu po automobilio kilimėliu, mašinos grindyse, muitininkai pastebėjo į slaptavietę panašią konstrukciją. Tad detalus patikrinimas buvo tęsiamas jau Kybartų kelio poste, kur pareigūnų įtarimai netruko pasitvirtinti. Po keleivio ir vairuotojo sėdynėmis, automobilio grindyse, išties buvo aptiktos slėptuvės, pilnos paketų, apvyniotų polietileno plėvele. Dar viena tokia slaptavietė rasta įrengta po mašinos prietaisų skydu.

Sprendžiant iš pirminio narkotikų aptikimo testo, Kazlų Rūdoje gyvenantis vyriškis automobilyje gabeno kanapių dervą – hašišą. Iš viso „Citroen DS5“ muitininkai rado 79, 95 kg kvaišalų, kurių vertė gatvės kainomis gali siekti iki 800 tūkst. eurų.

D. M. buvo sulaikytas, MKT Kauno skyriuje dėl narkotikų kontrabandos ir disponavimo labai dideliu narkotikų kiekiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Vėliau Kauno miesto apylinkės teismo sprendimu vyriškis suimtas mėnesiui, jam gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Informacija atnaujinta 2018-04-11