English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Krepšinio 3x3 turnyre, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, triumfavo VSAT Pagėgių pasienio rinktinės komanda

Penktadienį, kovo 9 d., Kauno teritorinėje muitinėje jau dvyliktą kartą vyko tradiciniu tapęs krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šiemet dėl turnyro nugalėtojų taurės varžėsi aštuonios komandos iš Vilniaus ir Kauno teritorinių muitinių, Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių ir Varėnos pasienio rinktinių, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono bei Lietuvos kariuomenės Karo policijos Kauno įgulos.

Krepšinio varžybose, kaip ir pernai, pergalę šventė ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimo krepšinio 3x3 turnyro nugalėtojo taure buvo apdovanota Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės komanda. Antrąją vietą iškovojo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, trečioji vieta atiteko Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono komandai.

Vilniaus teritorinės muitinės komandą organizatoriai apdovanojo taure kaip geriausiai turnyre pasirodžiusią Lietuvos muitinės įstaigos komandą.

Pasak krepšinio turnyro organizatorių, turnyras rengiamas ne tik siekiant paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, bet ir skatinti glaudesnį tarpinsititucinį bei muitinės įstaigų bendradarbiavimą.

Dėkojame visiems dalyviams už ištvermę, gražų žaidimą ir gerą nuotaiką. Krepšinio turnyro rezultatus rasite čia.

Informacija atnaujinta 2018-03-12