English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Muitininkai sulaikė 16 tonų šaldytų mėsainių iš Rusijos: krovinyje aptikta stambi cigarečių kontrabanda

Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dar sekmadienį Kybartų kelio poste sulaikytos cigarečių kontrabandos. Nelegalius rūkalus, panaudoję rentgeno kontrolės sistemą, muitininkai aptiko tranzitu per Lietuvą gabentame šaldytų pusfabrikačių krovinyje.

 

Birželio 16 d., apie 20 val. į Kybartų kelio postą krovininiu vilkiku „Renault Magnum“ atvažiavęs Rusijos pilietis muitinės pareigūnams deklaravo tranzitu per Lietuvą į Rusiją (Maskvą) ketinantis gabenti 16 tonų šaldytų pusfabrikačių – mėsainių.

 

Tačiau muitininkai patikrino mašiną rentgenu ir dalyje dėžių aptiko ne mėsainius, o cigaretes „Platinum Seven Black Fashion Super Slim“.
Tikslus nelegalių rūkalų kiekis paaiškės vėliau, kai bus patikrintos visos dėžės. Kol kas rasta 10 200 pakelių rūkalų, kurių vertė (su mokesčiais) – daugiau nei 45 tūkst. eurų.

 

Cigarečių kontrabanda ir ją vežusi mašina su puspriekabe buvo sulaikyti, o MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

 

„Renault“ vairuotojas sulaikytas dviem paroms, vėliau jam skirta kardomoji priemonė – piniginis užstatas ir dokumentų paėmimas.

Informacija atnaujinta 2024-06-20