English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Kenoje sulaikyta rusiško cemento krovinyje užkasta cigarečių kontrabanda

Muitinės pareigūnai Kenos geležinkelio poste sulaikė apie 60 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabandą. Nelegalūs rūkalai buvo užkasti cemento krovinyje, kuris dviem traukinio vagonais tranzitu gabentas į Rusijos Kaliningrado sritį.

Cigarečių kontrabanda aptikta dar praėjusią savaitę, birželio 7 d., rentgeno kontrolės sistema patikrinus iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiavusio krovininio traukinio vagonus.
Du vagonai, kuriais tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį vežta apie 14 tonų rusiško cemento, muitinės pareigūnams pasirodė įtartini, tad buvo detaliai patikrinti. Tuomet galutinai ir paaiškėjo, kad po cemento sluoksniu užkasti paketai su cigaretėmis.

Sudėtingi kontrabandos paieškos darbai užtruko – kasti cementą ir traukti iš jo rūkalų paketus žmonėms teko vilkint specialiais kostiumais.
Iš viso rasta 14 600 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“, jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 60 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Informacija atnaujinta 2024-06-12