English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Aktualu verslui: dėl eksporto (reeksporto) deklaracijų (informacija atnaujinta 2024-01-30)

Informuojame, kad vykdant išmaniosios Muitinės deklaracijų apdorojimo sistemos (iMDAS) naujų funkcijų diegimo darbus, laikinai nėra galimybės taisyti ir pripažinti negaliojančiomis eksporto (reeksporto) deklaracijų po eksporto procedūros užbaigimo bei laikinojo saugojimo deklaracijų po prekių išleidimo.

Dėl šios priežasties Muitinės leidimų sistemoje (MLS) nepriimami Prašymai taisyti priimtą muitinės ir reeksporto deklaraciją (prašymo tipas 9DT) ir Prašymai pripažinti negaliojančia priimtą muitinės ir reeksporto deklaraciją (prašymo tipas 9DN).

Prašome, laikinai, kol bus įdiegtos naujos iMDAS funkcijos, teritorinėms muitinėms teikti rašytinius prašymus (pateiktus ne MLS priemonėmis) taisyti ir pripažinti negaliojančiomis eksporto (reeksporto) deklaracijas po eksporto procedūros užbaigimo.

Apie naujų iMDAS funkcijų įdiegimą ir eksporto (reeksporto) deklaracijų bei laikinojo saugojimo deklaracijų taisymą ir pripažinimo negaliojančiomis po prekių išleidimo atnaujinimą informuosime papildomai.

 

Informacija atnaujinta 2024-01-30