English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Muitinės departamentas ir Lietuvos kariuomenė pasirašė bendradarbiavimo planą

Sausio 31 d. Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos generalinis direktorius Darius Žvironas ir Lietuvos kariuomenės vadas gen. ltn. Valdemaras Rupšys pasirašė 2023 m. bendradarbiavimo priemonių planą.

Bendradarbiavimas su Lietuvos kariuomene tęsiasi jau ne vienerius metus – institucijos bendradarbiauja siekdamos tobulinti profesinius technikos ir įrangos naudojimo įgūdžius, personalo mokymo ir rengimo, kultūros ir sporto srityse. Bendradarbiavimo planai su Lietuvos kariuomene, kaip ir su kitomis bendradarbiaujančiomis institucijomis, sudaromi ir patvirtinami kasmet. 

Daug dėmesio skiriama specialistų rengimui – organizuojami bendri mokymai, pratybos, seminarai, keičiamasi ir klausytojais, ir dėstytojais. Dalyvaujama bendruose kultūros ir sporto renginiuose, keičiamasi aktualia informacija ir materialine baze.

Šiuo metu Lietuvos muitinės komanda kartu su kitomis institucijomis dalyvauja salės tinklinio turnyre Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininko taurei laimėti. 

(Nuotr. Lietuvos kariuomenės)

Informacija atnaujinta 2023-01-31