English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Prevencinės priemonės pasienyje su Baltarusija

Pirmomis sausio savaitėmis Lietuvos muitinė, bendradarbiaudama su Lietuvos transporto saugos administracija, pasienyje su Baltarusija vykdė prevencines priemones, siekdama užkardyti galimus pažeidimus, susijusius su Rusijai ir Baltarusijai nustatytomis sankcijomis.

Siekiant identifikuoti galimus pažeidimus, dalis transporto priemonių buvo nukreipiama papildomam tikrinimui tachografu,  siekiant išsiaiškinti, ar prekės tikrai atvyko iš kitų Vidurio Azijos šalių, o ne  iš Rusijos ar Baltarusijos.

Prevencinės priemonės vykdymo metu į Lietuvos Respublikos teritoriją neįleistos 72 transporto priemonės, neišleista 19. Dėl įvairių pažeidimų muitinės pareigūnai surašė 27 administracinių teisės pažeidimų protokolus.

Lietuvos transporto saugos administracijos darbuotojai papildomo tikrinimo metu nustatė ir kitų pažeidimų: 5 transporto priemonėse rasta išmetamųjų dujų neutralizavimo sistemos (Adblue) neatitikimų, 2 vairuotojai neturėjo vairuotojo liudijimų, kurie trečiųjų šalių piliečiams būtini, 5 transporto priemonėse nustatyti vairavimo ir poilsio režimo pažeidimai.

Sustiprintos muitinės kontrolės priemonės siekiant užkardyti galimus pažeidimus pasienyje bus vykdomos ir ateityje.

Informacija atnaujinta 2023-01-20