English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Susitikimai Klaipėdoje: bendradarbiaujama ir su verslu, ir su švietimo institucijomis

Vakar Muitinės departamento generalinis direktorius Darius Žvironas lankėsi Klaipėdoje – susitiko su Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos atstovais ir Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos nariais aptarti bendradarbiavimo.

Susitikimuose taip pat dalyvavo Klaipėdos teritorinės muitinės direktorė Rita Kunickienė ir Muitinės mokymo centro direktorė Ieva Vizgirdienė. 

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykloje su jos direktoriumi Vaclav Stankevič, pavaduotoja akademinei veiklai Rima Mickiene ir studijų programų vadovais buvo nuspręsta parengti naują specializaciją studijų programoje ,,Jūrų transporto logistikos technologijos“, susijusią su muitinės veikla. Tikimasi, kad jau nuo ateinančio rudens studentai galės rinktis muitinės veiklos specializaciją, o pabaigę mokslus įsidarbinti Lietuvos muitinėje. Taip pat susitarta organizuoti muitinės darbuotojų mokymus, susijusius su darbu jūrų uoste ir laivuose.

Susitikimo su Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos nariais metu aptartos Klaipėdos uoste vykdomos muitinės procedūros, muitinės sistemų efektyvumas bei muitinės postų veiklos perspektyvos uoste. Krovos įmones nuo 1991 metų vienijančios asociacijos nariai pasidalijo savo įžvalgomis ir mintimis bei pasidžiaugė sėkmingu bendradarbiavimu, kad krovinių judėjimas per Klaipėdos uostą vyksta sklandžiai.

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2022-11-18