English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Kena: vagonuose su baltarusiškų plytų kroviniu Lietuvos muitininkai aptiko stambią kontrabandą

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, rugsėjo 23 d., Kenos geležinkelio poste Lietuvos muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė 200 tūkst. eurų vertės rūkalų kontrabandos siuntą. Nelegalios cigaretės aptiktos iš Baltarusijos traukiniu gabentame plytų krovinyje.

Vilniaus teritorinės muitinės ir VSAT pareigūnai rugsėjo 23–iąją, apie 2 val. nakties, Kenos geležinkelio poste patikrino iš Baltarusijos įvažiavusį traukinio sąstatą.

Trijuose vagonuose, kuriuose tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį buvo gabenamas apie 20 tūkst. keraminių plytų krovinys, pareigūnai aptiko cigarečių kontrabandą. Rūkalai buvo paslėpti tarp plytų, iš medienos, vagonuose įrengus slėptuves, kur buvo sukrautos dėžės su cigaretėmis. Iš viso rasta 110 dėžių (55 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital QS“ ir „FEST“ kontrabandos. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 205 tūkst. eurų.

 

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

 

Informacija atnaujinta 2022-09-26