English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Svarbu: Dėl statybos produktų eksploatacinių savybių pastovumo sertifikatų, šių produktų vidinės gamybos kontrolės atitikties sertifikatų neišdavimo, galiojimo sustabdymo ar panaikinimo Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos gamintojams

Informuojame, kad nuo 2022-03-04 VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras sustabdė Rusijos Federacijoje ir Baltarusijos Respublikoje gaminamiems statybos produktams išduotų eksploatacinių savybių pastovumo ir statybos produktų (vidinės) gamybos kontrolės atitikties sertifikatų galiojimą.

Vadovaujantis 2011-03-09 Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 305/2011 kuriuo nustatomos suderintos statybos produktų rinkodaros sąlygos ir panaikinama Tarybos direktyva 89/106/EEB, importuotojai į Europos Sąjungos rinką pateikia tik tuos statybos produktus, kurie atitinka reglamente nustatytus reikalavimus. Importuotojai užtikrina, kad gamintojas parengtų techninius dokumentus ir eksploatacinių savybių deklaraciją, kurioje pateikiama informacija ir apie statybos produktams išduotus eksploatacinių savybių pastovumo ir statybos produktų gamybos kontrolės sertifikatus bei juos išdavusias įstaigas.

Atkreipiame dėmesį, kad statybos produktus, kuriems VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduotų eksploatacinių savybių pastovumo ir statybos produktų (vidinės) gamybos kontrolės atitikties sertifikatų galiojimas sustabdytas, draudžiama tiekti į rinką. 

Sustabdytų sertifikatų sąrašą rasite: Statybos produktų sertifikatai (spsc.lt)

Informacija atnaujinta 2022-03-10