English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

OHO! Muitinės muziejuje – renginys „Tikroji suklastotų gaminių kaina“!

Šį šeštadienį kviečiame visus į Muitinės muziejų sužinoti daug visokių įdomių dalykų apie KLASTOTES. Klastotės tai tokie gaminiai-melagiai, kurie sukelia daug galvos skausmo viso pasaulio kūrėjams, muitininkams, o neretai – ir pirkėjams. Taigi turite neeilinę galimybę iš mūsų ekspertų išgirsti, kokia yra tikroji (ta, apie kurią mes nesusimąstome bandydami sutaupyti vieną kitą eurą) klastočių kaina, kokią žalą ji daro kūrėjams, rinkai, aplinkai... Galėsite pamatyti naujausią muitinės pareigūnų sulaikytų klastočių „kolekciją“, apžiūrėti, pačiupinėti ir kitaip patikrinti įvairius specialiai atrinktus daiktus ir pabandyti atskirti klastotė tai, ar originalus gaminys.

Lauksime jūsų 9.00-17.00 valandomis.

Numatomos veiklos:

Nuo 9.00 val. iki 11.00 val. Muitinės muziejaus lankymas;

Nuo 11.00 val. iki 17. 00 val. pokalbiai, diskusijos, konsultacijos apie klastočių daromą žalą;

Nuo 14.00 val. iki 14.45 val. Lietuvos kinologijos eksperto ir šunų dresavimo specialisto Artūro Zalecko paskaita apie kinologiją.

Visą dieną muziejuje viešės Lietuvos muitinės intelektinės nuosavybės srityje dirbančios ekspertės, kurios pasakos apie savo darbą, kas tai yra klastotės, kaip atskirti originalius gaminiu nuo klastočių, ką muitinės pareigūnai daro, kad tokios prekės nepatektų į prekybą, kodėl jas yra nesaugu pirkti ir naudoti bei kur kreiptis, jei pamatote suklastotus daiktus prekyboje.

Muziejuje taip pat dirbs ir vienas žymiausių Lietuvos kinologijos ekspertas ir šunų dresavimo specialistas Artūras Zaleckas. Jei jus domina šio kinologo konsultacija ar svajojat įsigyti keturkojį draugą, užsukite pasikalbėti.

Apsilankymas ir visos Muitinės muziejuje vykstančios edukacijos, paskaitos ir konsultacijos yra nemokamos.

Dalyvaujantiems renginyje reikia turėti galimybių pasą, viso renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Informacija atnaujinta 2022-01-17