English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Verslui: kviečiame dalyvauti TAXUD apklausoje dėl elektroninės prekybos tobulinimo

Ekonomikos skaitmeninimas ir augantis elektroninės prekybos vaidmuo suteikia didelį potencialą vartotojams ir prekybininkams. Tačiau tuo pačiu kelia ir didelius iššūkius visoms suinteresuotosioms šalims. Elektroninės prekybos apimtys rodo dinamišką augimą, ši tendencija, kaip tikimasi, tęsis ir ateinančiais metais.

Atsižvelgiant į tai, jog daugiau kaip 70 proc. ES gyventojų įsigyja prekes internetu ir vis daugiau jų perka tiesiogiai iš trečiųjų šalių, atsiranda poreikis taikyti paprastesnius muitinės formalumus.

Europos Komisija siekia peržiūrėti elektroninės prekybos muitų ir mokesčių surinkimo sistemas ir nustatyti pažangius elektroninės prekybos importo muitinės kontrolės metodus. Kad pokyčiai būtų kokybiški, labai svarbi visų suinteresuotų šalių nuomonė ir patirtys elektroninėje prekyboje importuojant siuntas iš trečiųjų šalių.

Malonia prašome iki sausio 31 dienos užpildyti klausimyną https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/TAXUD_E-CommerceStudy2021 ir prisidėti prie elektroninės prekybos palengvinimo.

Informacija atnaujinta 2022-01-06