English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

MKT pareigūnai Vilniaus rajone likvidavo nelegalaus alkoholio sandėlį, kuriame rado 12 tonų baltarusiškos degtinės

Pirmadienį Vilniaus rajone Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai aptiko pogrindinį alkoholio sandėlį, kuriame rado maždaug 12 tonų nelegalios baltarusiškos degtinės.

Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizinėmis prekėmis, sulaikytas Vilniaus gyventojas, įtariamas didelio kiekio nelegalių svaigalų laikymu ir jų realizavimu.

Turėdami informacijos, kad Vilniaus rajono Mickūnų miestelyje galimai sandėliuojamas nelegalus alkoholis, MKT pareigūnai gruodžio 27 d., pirmadienį, patikrino nurodytą vietovę.

Viename iš sandėlių išties aptikta krovininio vilkiko puspriekabė, pilna dėžių su baltarusiška degtine „Mara“ (be banderolių). Ten pat stovėjo ir mikroautobusas „Volkswagen Caravelle“, kuriame irgi rasta 600 butelių minėtos degtinės.

Iš viso sandėlyje preliminariais pareigūnų įvertinimais (sulaikytų svaigalų kiekis dar bus tikslinamas) buvo iki 12 tūkst. litrų svaigalų, kurių vertė su mokesčiais – apie 150 tūkst. eurų.

Alkoholis sulaikytas, jo mėginiai perduoti Muitinės laboratorijos ekspertizei. Taip pat sulaikyti ir sandėlyje buvę du vyriškiai (abu – vilniečiai), vienas kurių įtariamas pardavinėjęs alkoholį, o antram priklausė minėtas mikroautobusas su jau nusipirkta degtine. Pirmasis iš jų vėliau buvo sulaikytas dviem paroms, antrasis po apklausos paleistas.

Pareigūnų manymu toje vietoje buvo šešėlinis alkoholio prekybos ir paskirstymo taškas, iš kurio dideliais kiekiais prekiauta nelegaliais svaigalais.

Šiemet MKT pareigūnai jau pradėjo 6 ikiteisminius tyrimus dėl nelegalaus alkoholio ir sulaikė 27 tonas svaigalų, kurių vertė 250 tūkst. eurų.

Pernai buvo sulaikytos 7,5 tonos svaigalų (pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai).

Informacija atnaujinta 2021-12-29