English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Lietuvos ir Lenkijos pasienyje sulaikyta didžiausia narkotikų kontrabandos siunta Lietuvos muitinėje šiemet – beveik 200 kg hašišo

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai ir Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis lapkričio 21 d. pasienyje su Lenkija sulaikė didelę narkotikų kontrabandos siuntą. Iš Vakarų Europos į Lietuvą važiavusio vilkiko atsarginiuose ratuose įrengtose slėptuvėse aptikta daugiau nei 183 kg hašišo. Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, o vėliau paleistas, skyrus kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Iš Vakarų Europos šalių į Lietuvą važiavusį vilkiką „Scania“ muitinės pareigūnai sustabdė ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės punktu. Mašinos vairuotojas, Kauno rajono gyventojas sakėsi grįžtantis tuščiomis, tačiau pareigūnai turėjo informacijos, kad vilkike gali būti slepiama kontrabanda.

„Scania“ buvo palydėta iki Kybartų pasienio kontrolės punkto, kur mašina patikrinta rentgeno kontrolės sistema. Tikrinimo metu trijuose atsarginiuose vilkiko ratuose, vakuuminėse pakuotėse  aptikta 183,4 kg medžiagos, panašios į kanapių dervą – hašišą. Tokio kiekio vertė juodojoje rinkoje gali siekti apie 1,83 mln. eurų. Tai didžiausia narkotikų kontrabandos siunta šiemet sulaikyta Lietuvos muitinėje.

Krovininis vilkikas, nelegalus krovinys sulaikyti, MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotikų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotikų kiekiu.

Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, vėliau Kauno apylinkės teismo sprendimu paleistas, skyrus kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Informacija atnaujinta 2021-11-24