English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Kenoje sulaikyta traukiniu gabenta kontrabandos siunta: cigaretės aptiktos užkastos kalkių krovinyje iš Baltarusijos

Muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai Kenos geležinkelio poste spalio 28 d. sulaikė cigarečių kontrabandą. Patikrinus iš Baltarusijos įvažiavusį traukinį viename iš vagonų, kalkių krovinyje, rastos 58 dėžės rūkalų, kurių vertė – daugiau nei 103 tūkst. eurų.

Įvairius krovinius gabenęs traukinys iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiavo apie 2 val. nakties ir buvo patikrintas Kenos geležinkelio poste, muitinės ir VSAT pareigūnų. Patyrę pareigūnai iškart atkreipė dėmesį į vieną vagonų, kuriuo vežtos kalkės – jų paviršius atrodė įtartinai lygus, buvo matyti kojų pėdsakai.

Netrukus, po negiliu kalkių sluoksniu, aptikti ir juodo plastiko ryšuliai su cigarečių dėžėmis. Iš viso rastos 58 dėžės (29 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital QS“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 103 820 eurų.

Nelegalus krovinys sulaikytas, Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Informacija atnaujinta 2021-11-03