English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Puspriekabės dugne muitininkai aptiko slėptuvę su kontrabanda

Praėjusią savaitę Tverečiaus ir Lavoriškių kelio postų muitininkai sulaikė vilkiką, kurio puspriekabės dugne rasta slėptuvė. Preliminariais duomenimis į ją kontrabandininkai sugebėjo sutalpinti apie 50 tūkst. pakelių rūkalų.

Spalio 22 d., apie 4 val. ryto krovininiu vilkiku „Volvo“ į Tverečiaus kelio postą atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo vykstantis į Lietuvą paimti krovinio – ketina savo platforma automobiliams gabenti į Baltarusiją vežti mašinas.

Tačiau pareigūnams kilo įtarimų, jog minėtoje platformoje gali būti įrengta slėptuvė. Mašiną buvo nuspręsta detaliai patikrinti Lavoriškių kelio poste, kur yra rentgeno kontrolės sistema.

Po detalaus patikrinimo muitininkų įtarimai pasitvirtino – platformoje išties rasta slėptuvė, kurioje, išankstiniais vertinimais, gali būti apie 50 tūkst. pakelių cigarečių (kol kas iš slėptuvės ištraukta tik dalis cigarečių).

Vilkiko vairuotojas po apklausos buvo paleistas, skyrus kardomąsias priemones – dokumentų paėmimą ir piniginį užstatą. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Informacija atnaujinta 2021-10-27