English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Kaip tapti muitinės pareigūnu, kokios galimybės atlikti praktiką muitinėje, ir koks yra muitinės pareigūnų darbas – šie ir dar daugiau klausimų buvo aptariami kartu su Alytaus kolegijos studentais.

Saulėtą rudenišką dieną Kauno teritorinės muitinės pareigūnai ir atstovė ryšiams su visuomene LR muitinės veiklą pristatė Alytaus kolegijos Transporto ir logistikos verslo bei Verslo vadybos studijų programų studentams ir dėstytojams.

Pagrindinis apsilankymo tikslas - pristatyti muitininko profesiją, praktikos atlikimo bei karjeros galimybes muitinės sistemoje.

Studentai smalsiai teiravosi, kokios galimybės atlikti praktiką muitinėje ir kokius darbus atlieka muitinės pareigūnas. Geras emocijas ir šypsenas sukėlė tarnybinio šuns pasirodymas, daugybės įdomių klausimų sulaukė ir Mobiliųjų grupių posto pareigūnai.

Jau keleri metai iš eilės tęsiasi prasmingas Kauno teritorinės muitinės ir Alytaus kolegijos bendradarbiavimas. Reikia pažymėti, kad per įvairius, muitinės veiklą pristatančius renginius, buvo pakviestas gausus būrys aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentų ne tik atlikti praktiką LR muitinėje, tačiau ir įsidarbinti.

Informacija atnaujinta 2021-10-18