English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Lavoriškės: buitinę techniką gabenusiame vilkike muitininkai aptiko 700 tūkst. eurų vertės kontrabandą

Šeštadienio, rugsėjo 25 d., vakarą Lavoriškių kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė stambią – 400 dėžių cigarečių kontrabandą. Nelegalūs rūkalai buvo slepiami tarp į Lietuvą iš Baltarusijos gabento buitinės technikos krovinio.

Apie 20 val. vakaro į Lavoriškių kelio postą vilkiku „Volvo“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo į Lietuvą vežantis buitinę techniką: šaldytuvus, mikrobangų krosneles, dulkių siurblius ir pan.

Tačiau muitinės pareigūnai, patikrinę mašiną rentgeno kontrolės sistema, puspriekabėje pastebėjo ir kitokio pobūdžio krovinį – puspriekabės gilumoje aptiktos dėžės su cigarečių kontrabanda.

Iš viso mašinoje rasta 400 dėžių (200 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „Fest“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 708 tūkst. eurų.

Kontrabanda, vilkikas ir krovinys buvo sulaikyti, sulaikytas ir mašinos vairuotojas, kuris vėliau, Vilniaus apylinkės teismo sprendimu suimtas dviem savaitėms.

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje dėl šios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Informacija atnaujinta 2021-09-29