English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Kena: vagono su anglimis dugne muitininkai aptiko cigarečių kontrabandą

Tik vakar, rugsėjo 13 d., baigtas detalus, dar rugsėjo 9 d. Kenos geležinkelio poste sulaikyto vagono su anglių kroviniu, patikrinimas Lietuvos muitinėje. Maždaug poros metrų gylyje rasta 12 dėžių cigarečių, kurių vertė apie 21 tūkst. eurų.

Traukinys su anglių kroviniu iš Baltarusijos Respublikos į Kenos geležinkelio postą atvažiavo rugsėjo 9-ąją, apie 3 val. nakties.

Tikrinimo metu (tikrinta geležiniais smaigais), muitinės pareigūnai viename iš vagonų aptiko cigarečių kontrabandą. Surasti nelegalius rūkalus nebuvo lengva: paprastai cigaretės slepiamos paviršiuje, po maždaug 20 cm storio anglių (ar kito panašaus krovinio, pvz., skaldos) sluoksniu. Tačiau šįkart rūkalai buvo užkasti ypač giliai, beveik vagono dugne, po maždaug dviejų metrų gylio anglių kalnu.

Todėl vagono tikrinimas užtruko ir pasibaigė tik rugsėjo 13 d., iškrovus visas anglis. Iš viso pareigūnai rado 6 000 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 21 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Informacija atnaujinta 2021-09-14