English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Be tolerancijos pažeidimams – muitininkai sulaikė du kolegas, įtariamus kontrabanda ir piktnaudžiavimu tarnyba

Intensyvėjant kovai su augančiais cigarečių kontrabandos srautais, Lietuvos muitinė aktyviomis prevencinėmis priemonėmis siekia užkirsti kelią ir galimiems korupcijos atvejams savo darbuotojų gretose. 

Vykdydami ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos iš Rusijos Kaliningrado srities, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai gegužės 20–21 dienomis sulaikė du Kauno teritorinės muitinės darbuotojus. Abu buvo sulaikyti dviem paroms ir uždaryti į Kauno vyriausiojo policijos komisariato areštinę. 

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl kontrabandos ir piktnaudžiavimo tarnyba (Baudžiamojo kodekso 199 str. 3 dalis ir 228 str. 1 dalis). 

Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai. 

Šiemet, nepraėjus nė pusmečiui, Lietuvos muitinės pareigūnai jau sulaikė 7,4 mln. pakelių cigarečių kontrabandos, kai pernai, per visus metus buvo sulaikyta 8, 2 mln. nelegalių rūkalų pakelių. 

Prie skaidresnio Lietuvos muitinės darbo galite prisidėti ir jūs. Apie muitinės pareigūnų korupcijos, piktnaudžiavimo ar kitos neteisėtos veiklos atvejus galite pranešti visa parą, taip pat poilsio ir švenčių dienomis nemokamu pasitikėjimo telefonu 8 800 555 44, elektroniniu paštu pasitikek@lrmuitine.lt arba Lietuvos muitinės interneto svetainėje. 

Informacija atnaujinta 2020-05-22