English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Per savaitę Stasylų geležinkelio poste muitininkai sulaikė tris kontrabandos siuntas traukiniuose iš Baltarusijos

Rugpjūčio 8 d. Stasylų geležinkelio poste Lietuvos muitinės pareigūnai sulaikė jau trečią cigarečių kontrabandos siuntą šią savaitę. Vagone su trąšų kroviniu aptikta 50 dėžių rūkalų, kurių vertė – apie 87 tūkst. eurų.

Kontrabanda aptikta apie 17 val. vakaro, Stasylų geležinkelio poste, Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patruliui patikrinus iš Baltarusijos atvažiavusį traukinį su grūdų ir kalio chlorido trąšų kroviniu.

Nuėmus plombas ir pradėjus muitinį tikrinimą, viename iš vagonų su trąšomis rasta 50 dėžių (25 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital“. Sulaikytų rūkalų vertė – apie 87 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje dėl šios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Praėjusią savaitę Lietuvos muitininkai vien Stasylų geležinkelio poste, traukiniuose iš Baltarusijos, aptiko tris kontrabandos siuntas – iš viso 269 dėžes cigarečių, kurių vertė – apie 459 tūkst. eurų. Dvi nelegalios siuntos rastos trąšų, o viena – skaldos kroviniuose.

Informacija atnaujinta 2021-08-09