English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

  Vilkike muitininkai aptiko vaistų pakuočių su rusiškais pavadinimais

 Kybartų kelio posto muitinės pareigūnams įkliuvo Rusijos pilietis, bandęs į mūsų šalį  nelegaliai atgabenti tuščias vaistinių preparatų pakuotes be vaistų. 

Atlikdami Iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą vykusio krovininio automobilio DAF, vairuojamo  Rusijos piliečio, muitinę kontrolę, muitininkai automobilio kabinoje rado nelegaliai gabenamas tuščias vaistinių preparatų pakuotes, paslėptas vairuotojo pusėje esančioje daiktadėžėje.

Paaiškėjo, kad automobilio kabinoje paslėpta 110 vienetų įvairių vaistinių preparatų pakuočių su rusiškais pavadinimais – „Asparkam“, „Ksantynola Nykotynat“, „Amoksicilin“ ir „Omeprazol“. Manoma, kad kontrabandininkai galėjo planuoti šias tuščias vaistų pakuotes užpildyti Lietuvoje, kai ją būtų pasiekęs iš Kaliningrado srities atvežtas šių tuščių dėžučių turinys. Vykstant per pasienio kontrolės punktą ir bandant nelegaliai gabenti didesnį kiekį vaistų, įpakavimai užima nemažai vietos, todėl pažeidėjams tai yra nepatogu.

Muitinės pareigūnai sulaikė vaistinių preparatų pakuotes, surašė prekių sulaikymo protokolą. Už kontrabandos gabenimą vairuotojui gresia piniginė bauda ir nelegaliai gabentų tuščių vaistinių preparatų pakuočių konfiskavimas.

Informacijos, kokie apribojimai taikomi įsivežant vaistinius preparatus ar tuščias vaistinių preparatų pakuotes, rasite mūsų svetainėje: https://lrmuitine.lt/web/guest/keleiviams/vaistai

Informacija atnaujinta 2022-09-23