English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Lavoriškėse muitininkai sulaikė didelę cigarečių kontrabandą: linoleumu išklotose slėptuvėse rasta apie 200 tūkst. eurų vertės rūkalų

Sekmadienį (sausio 7 d.) Lavoriškių kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė stambią nelegalių rūkalų siuntą. Panaudojus rentgeno kontrolės sistemą, iš Baltarusijos įvažiavusio krovininio vilkiko puspriekabės lubose ir grindyse aptikta beveik 70 tūkst. pakelių cigarečių.

Krovininis vilkikas „Volvo“, vairuojamas Baltarusijos piliečio, į Lavoriškių kelio postą atvažiavo apie 10 val. ryto. Mašinoje kartu važiavo ir Lietuvos pilietis – įmonės, kuriai ir priklausė vilkikas, vadovas. Muitinės pareigūnams vairuotojas deklaravo važiuojantis tuščiomis, tačiau muitininkai patikrino vilkiką rentgeno kontrolės sistema.

Paaiškėjo, kad „Volvo“ puspriekabės lubose ir grindyse įrengtos slėptuvės, kurios buvo pilnos baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital QS“ ir „NZ Gold“. Įdomu, kad kai kurių slėptuvių vidus buvo išklotas linoleumu – kad rūkalų pakelius būtų lengviau ištraukti.

Iš viso pareigūnai aptiko 69 840 pakelių cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 179 500 eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai dėl šios kontrabandos pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra. Abu vilkiku važiavę asmenys sulaikyti.

Informacija atnaujinta 2023-01-10