English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

„Tuščiame“ vilkike muitininkai aptiko slaptavietę su cigaretėmis

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai rugpjūčio 22 d. Tverečiaus kelio poste sulaikė cigarečių kontrabandą. Apie 87 tūkst. eurų vertės rūkalai aptikti iš Baltarusijos įvažiavusiame vilkike, kurio puspriekabėje muitininkai rado slėptuvę.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį (apie 1 val. nakties) į Tverečiaus kelio postą krovininiu vilkiku „Renault“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis muitinės pareigūnams deklaravo į Lietuvą važiuojantis tuščiomis, paimti krovinio.

Tačiau mašinos pažiūros metu, panaudojus lazerinį atstumo matuoklį, buvo nustatyta, kad puspriekabė viduje gerokai trumpesnė, nei išorėje. Įtarimai sustiprėjo, kai pragręžus puspriekabės priekyje esančią sienelę, ant grąžto pastebėta tabako pėdsakų.

Galiausiai paaiškėjo, kad puspriekabės priekyje, atskyrus jos dalį imitacine sienele, įrengta slėptuvė, kurioje rasta apie 25 tūkst. pakelių cigarečių. Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 87 500 eurų.

Kontrabandą vežęs vilkikas, jo vairuotojas ir nelegalus krovinys sulaikyti. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl cigarečių kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

Informacija atnaujinta 2021-08-25