English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Baltarusijos pareigūnai nespėja tikrinti į Baltarusiją važiuojančių vilkikų iš Lietuvos

Šiandien, gegužės 17 dieną, pasienio muitinės postuose vis dar išlieka norinčių įvažiuoti į Baltarusiją krovininių automobilių eilės.

„Galėtume užtikrinti didesnį pralaidumą, tačiau krovininis transportas stringa tarp Lietuvos ir Baltarusijos muitinės kontrolės postų. Baltarusijos pareigūnai nespėja patikrinti ir praleisti į Baltarusiją važiuojančių vilkikų, todėl susidaro išvykstančio iš Lietuvos krovininio transporto eilės,“ – sako Vilniaus teritorinės muitinės direktorius Arūnas Sarulis.

Šiandien, 9 valandą ryto, muitinės Lavoriškių kelio poste laukė 220, Raigardo – 40, Šalčininkų – 272 krovininiai automobiliai. Postų pareigūnai pastebi, kad kai kuriuose kelio postuose naktį, iš gegužės 16 į 17 dieną, į Baltarusijos pusę krovininių automobilių srautas beveik nejudėjo. 

Medininkų poste šiandien, 9 valandą ryto, eilėje laukė 234 krovininiai automobiliai. Tačiau eilės čia formuojasi ir dėl šiame poste vykstančios rekonstrukcijos, dėl kurios nėra galimybės užtikrinti didesnio pralaidumo (krovininiai vilkikai gali judėti tik viena eismo juosta).

Informacija atnaujinta 2022-05-17