English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Muitinės departamento generaliniam direktoriui prisistatė naujai paskirtas Suomijos ambasados policijos ir muitinės ryšių pareigūnas

2022 m. gegužės 17 d. Muitinės departamente lankėsi Suomijos ambasados policijos ir muitinės ryšių pareigūnai Šiaurės šalims Markas Rundgrenas (Markk Rundgren) ir Juka Lepanenas (Jukka Leppänen). Kadenciją baigęs Markas Rundgrenas oficialiai pristatė Muitinės departamento generaliniam direktoriui Dariui Žvironui naujai į pareigas paskirtą Juką Lepaneną.

„Akivaizdu, kad Lietuva ir Suomija, turėdamos bendrą sieną su Rusija, gali ir turi keistis patirtimi bei ieškoti bendrų sprendimų. Sieksime ir toliau išlaikyti maksimaliai operatyvų ir sklandų keitimąsi informacija, tęsime iniciatyvas organizuojant bendrus mokymus pareigūnams ir specialistams“, – sako Muitinės departamento generalinis direktorius Darius Žvironas.

Institucijų atstovai padėkojo vieni kitiems už puikų bendradarbiavimą, o pareigas perimančiam Jukai Lepanenui kolegos palinkėjo sėkmės tęsiant jau pradėtus darbus ir imantis naujų. Susitikimo metu atstovai apžvelgė pagrindines Lietuvos ir Suomijos muitinių veiklos kryptis, sutarė veikti kartu įgyvendinant ES lygiu užsibrėžtus tikslus.

Informacija atnaujinta 2022-05-17