English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
 •  
 • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

PASIRINKITE LAIKOTARPĮ

 • 2018-11-22
  Rusija sugriežtino brangių laikrodžių ir papuošalų įvežimo tvarką

  Nuo 2018 m. lapkričio 24 d. Rusijos Federacijoje sugriežtinta brangių laikrodžių ir papuošalų įvežimo tvarka. Tauriųjų metalų, brangakmenių, natūralių perlų, kišeninių ir rankinių laikrodžių iš tauriųjų metalų ir kitų prekių, brangesnių nei 1 mln. rublių ir išvardytų Rusijos Federacijos Vyriausybės nutarime, nedeklaravimas bus prilyginamas kontrabandai.

 • 2018-11-09
  Dėl prekių įvežimo į EES

  Informuojame, kad nuo 2019 metų sausio 1 d. į Eurazijos Ekonominės Sąjungos (EES) teritoriją fiziniai asmenys be muitų galės įvežti prekių, skirtų asmeniniam naudojimui, ne daugiau kaip už 500 eurų (anksčiau buvo 1500 eurų), o svoris negalės viršyti 25 kilogramų (buvo 50 kg).

 • 2018-10-19
  Svarbi informacija dėl vaistų vežimo

  Lietuvos muitinė informuoja, kad nuo šiandien, t. y. spalio 19 d., draudžiama vežti ir gauti paštu individualioms reikmėms tuščias pakuotes, etiketes ir pakuotės lapelius (informacinius lapelius), kuriuose pateikiamas tekstas lietuvių ar užsienio kalba atitinka ar iš dalies atitinka vaistinio preparato pakuočių ženklinimą ar atitinkamai vaistinio preparato pakuotės lapelio informaciją.

 • 2018-10-01
  Maltos muitinė pristato žaidimą „Deklaruojamų daiktų nėra“

  Norintiems suprasti, koks yra muitinės pareigūno darbas, Maltos Muitinės departamentas sukūrė videožaidimą „Deklaruojamų daiktų nėra“. Žaidimas, skirtas jaunajai kartai, padeda įsijausti į muitinės pareigūnų kasdienybę, sužinoti, kokios prekės pasirenkamos tikrinimui, pamatyti, kas vyksta muitinės postų užkulisiuose.

 • 2018-09-07
  Svarbi informacija asmenims, kertantiems Lietuvos-Rusijos sieną

  Informuojame, kad nuo 2018-09-04 įsigaliojo Rusijos Federacijos Muitinio reguliavimo Rusijos Federacijoje įstatymo pakeitimai, kuriuose nustatyta, kad, jei fizinis asmuo (neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos kurioje nors Eurazijos ekonominės sąjungos šalyje) laikinai įveža į Rusijos teritoriją antrą ir paskesnę transporto priemonę, užregistruotą užsienio šalyje, asmeniniam naudojimui, privalo muitinei sumokėti mokesčių sumą (depozitu), kuri gali atsirasti neįvykdžius prekės (transporto priemonės) laikinojo įvežimo sąlygų.

 • 2018-09-04
  Dėl laikino Rusijos Federacijos pasienio praleidimo punktų uždarymo

  Kaip informavo Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos atstovybė Kaliningrado srityje, rugsėjo mėn. laikinai dėl atliekamų planinio techninio aptarnavimo darbų bus uždaryti kai kurie Rusijos Federacijos pasienio praleidimo punktai.

 • 2018-06-18
  Dėl gyvūninių produktų įvežimo iš trečiųjų šalių

  Informuojame, kad yra apribotas gyvūninių produktų įvežimas iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungos (ES) teritoriją asmeniniam vartojimui. Draudžiama įvežti iš trečiųjų šalių į ES teritoriją asmeniniam vartojimui mėsą, pieną ir jų produktus. Draudimu siekiama išvengti gyvūnų užkrečiamųjų ligų, ypač afrikinio kiaulių maro, sukėlėjų patekimo į ES teritoriją. Asmeninėms reikmėms vežamų gyvūninių produktų kontrololė paseinio kontrolės punktuose sugriežtinta ir dėl Rusijos Federacijoje vykstančio Pasaulio futbolo čempionato.

 • 2018-06-06
  Keliaujantiems į Pasaulio futbolo čempionato rungtynes Kaliningrade

  Kaliningrado regioninės muitinės prašymu, publikuojame nuorodas į aktualią Rusijos muitinės informaciją (rusų ir anglų kalbomis) asmenims, vyksiantiems į Pasaulio futbolo čempionato rungtynes Kaliningrade.

 • 2018-01-29
  Dėl Šumsko kelio posto

  Informuojame, kad Vilniaus teritorinėje muitinėje adresu: Šumsko mstl., Laukininkų k., Kalvelių sen., Vilniaus r. savivaldybė, įsteigtas Šumsko kelio postas.

 • 2018-01-12
  Dėl tabako gaminių importo į Katarą

  Lietuvos muitinėje gauta Kataro Valstybės nota apie pasikeitusią tabako ir tabako gaminių importo į Katarą tvarką.