English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Greitosios nuorodos

Informacija apie eksportuojamų prekių judėjimą

Verslo subjektai, gabenantys prekes, kurioms įforminta eksporto muitinės procedūra vienoje ES valstybėje narėje, tačiau jos turi būti išgabentos iš ES muitų teritorijos per kitos ES valstybės narės išvežimo muitinės įstaigą, operatyvią informaciją apie eksportuojamų prekių judėjimą gali rasti čia.

Kai eksporto muitinės procedūros pradedamos ir užbaigiamos Lietuvos Respublikos teritorijoje veikiančiose muitinės įstaigose (eksporto ir išvežimo muitinės įstaigose), operatyvią informaciją apie eksportuojamų prekių judėjimą rasite čia pasirinkus paslaugą „Importo, eksporto ir tranzito deklaracijų būsenų pasitikrinimas".

Informacija apie tranzitu gabenamų prekių judėjimą

Verslo subjektai, gabenantys prekes, kurioms įforminta Sąjungos/bendrojo tranzito procedūra NCTS,  operatyvią informaciją apie jų judėjimą gali rasti čia

Kai Sąjungos/bendrojo tranzito procedūros pradedamos ir užbaigiamos Lietuvos Respublikoje veikiančiose muitinės įstaigose (išvykimo ir paskirties muitinės įstaiga), operatyvią informaciją apie tranzitu gabenamų prekių judėjimą rasite čia pasirinkus paslaugą „Importo, eksporto ir tranzito deklaracijų būsenų pasitikrinimas".

Muitinės įstaigų klasifikatorius

Muitinės departamento generalinio direktoriaus 2009 m. birželio 25 d. įsakymas Nr. 1B-351 „Dėl muitinės įstaigų klasifikatoriaus patvirtinimo“

ES ir ELPA šalių muitinės postų sąrašas

ES ir ELPA šalių muitinės postų, kurių kompetencijai priskirtos Sąjungos/Bendrojo tranzito operacijos, sąrašą galite rasti čia.

Muitinės surenkamosios sąskaitos

IDAIS portalas

LITAR

Pranešimai apie korupciją ir kontrabandą

Informaciją apie muitinės pareigūnų ir kitų asmenų neteisėtus veiksmus – apie korupciją ar veikas, turinčias korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos ar tarnybinio nusižengimo požymių, kontrabandos gabenimą ir kitus teisės aktų pažeidimus, susijusius su muitinės veikla, galite pateikti čia.

Informacija atnaujinta 2023-06-21