English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

(Ne)suklastotos Kalėdos Muitinės muziejuje

Gruodžio 29 d. (sekmadienį) kviečiame atvykti į Muitinės muziejų ir sužinoti apie Lietuvos muitinės darbą intelektinės nuosavybės teisių apsaugos srityje. 

Muitinės muziejus lankytojams bus atviras 9–17 valandomis. Apsilankymas, edukacijos ir konsultacijos – visos pramogos bus nemokamos.

Visą dieną muziejuje dirbs Lietuvos muitinės intelektinės nuosavybės srityje dirbančios ekspertės, kurios kalbės apie savo darbo niuansus, pristatys klastočių daromą žalą bei pakvies apie tai padiskutuoti.

Lankytojai bus supažindinti, kas yra klastotės, ką muitinės pareigūnai daro, kad tokios prekės nepatektų į prekybą, kodėl jas yra nesaugu pirkti ir naudoti neoriginalias prekes ir kur kreiptis, jei pamatote suklastotus daiktus prekyboje.

Viso renginio metu Muitinės muziejuje bus galima apžiūrėti specialiai šiam renginiui įrengtą laikiną ekspoziciją, kurioje eksponuojami naujausi ir neįprasti suklastoti daiktai. Bus galima liesti, čiupinėti, uostyti ir kitaip tikrinti daiktus, siekiant išsiaiškinti jų originalumą. Intelektinės nuosavybės teisių apsaugą išmanančios muitinės ekspertės konsultuos lankytojus dominančiais klausimais, kad nebūtumėte apgauti pasipelnyti siekiančių sukčių.

Muziejuje paskutinį šių metų sekmadienį taip pat dirbs ir vienas žymiausių Lietuvos kinologijos ekspertas ir šunų dresavimo specialistas Artūras Zaleckas. Jei jus domina šio kinologo konsultacija ar svajojat įsigyti keturkojį draugą, užsukite pasikalbėti. Artūro Zalecko paskaita numatoma 11 val. 

Muitinės muziejus 2019-aisiais prisijungė prie Kultūros ministerijos iškeltos iniciatyvos ir atvėrė savo duris lankytojams kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį. Apsilankymas ir visos Muitinės muziejuje vykstančios edukacijos, paskaitos ir konsultacijos yra nemokamos. 

Laukiame Jūsų!

Muitinės muziejuje

Jeruzalės g. 25, Vilnius

Tel. 8 (5) 279 63 46

[email protected]

Informacija atnaujinta 2019-12-19