English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Gyvūnų diena Muitinės muziejuje

Gruodžio 7 d. (šeštadienį) Muitinės muziejuje – Gyvūnų diena! Todėl kviečiame visus gyvūnų mylėtojus atvykti pas mus kartu su savo augintiniais. 

Muitinės muziejus lankytojams bus atviras 10–17 valandomis. Apsilankymas, pokalbiai, diskusijos, paskaita ir fotosesijos muitinės muziejuje – visos lankytojų laukiančios pramogos bus nemokamos. 

Sulaikytų prekių salėje bus galima pabendrauti su muitinėje dirbančios Nykstančios laukinės faunos ir floros apsaugos (CITES) konvencijos ekspertais, kurie papasakos, kaip dirba muitinė, kad užkirstų kelią retų ir saugomų rūšių gyvūnų kontrabandininkams. 

Parodysime Lietuvos muitininkų sulaikytas gyvates buteliuose, lūšies iškamšą, leopardų kailius, dramblio kaulo dirbinius ir leisime pačiupinėti muitininkų sulaikytą milžiniško aligatoriaus galvą bei paaiškinsime, kodėl gyvūnų gabenimą griežtai reglamentuoja valstybės institucijos. 

13 val. renginio lankytojų lauks patyrusio kinologo, tarptautinės kategorijos teisėjo bei Vokiečių aviganių savininkų klubo tarybos nario Artūro Zalecko paskaita apie šunų dresūrą, jų tipus bei kinologo darbo užkulisius. Dėmesio – paskaitos metu dėl vietos stokos mūsų salėje maloniai prašysime į muziejų atvykusius augintinius vienai valandai palikti automobiliuose. 

Sužinosite, kokius šunis geriausia laikyti namuose, o kokie idealiai tinka tarnybai. Pamatysite, kaip turi elgtis idealiai dresuotas šuo ir kaip lengvai muitinės keturkojai aptinka paslėptas nelegalias prekes.   

Iki paskaitos ir po jos pasinaudokite proga gauti nemokamą profesionalo konsultaciją visiems, planuojantiems įsigyti keturkojį draugą.

Gyvūnų diena muitinėje bus ne tik edukacinė, bet ir socialiai atsakinga. 

Visą dieną Muitinės muziejuje kviesime aukoti gyvūnų globos organizacijai „Kaimo grandinė“. 

Todėl, jei turite galimybę, maloniai prašome į renginį atnešti šunų ir kačių maisto, kačių kraiko, dubenėlių, antkaklių, paklotėlių, laikraščių, palučių, patalynės, lašų nuo parazitų arba tablečių nuo kirminų. 

Renginyje organizuosime dirbtuves gyvūnų kasdienybei paįvairinti. Su savimi galite atsinešti įvairių spalvų medžiagų atraižų (dydis 50x70), virvių, žirklių. Kartu karpysime, pinsime ir rišime kalėdines dovanas prieglaudos augintiniams.

Renginyje dalyvausiančios gyvūnų globos organizacijos „Kaimo grandinė“ atstovai suteiks daugiau informacijos, kaip galite paremti beglobius gyvūnus kitais būdais.

Laukiame Jūsų ir jūsų augintinių! 

Muitinės muziejus

Jeruzalės g. 25, Vilnius

Tel. 8 (5) 279 63 46

[email protected]

Informacija atnaujinta 2019-12-03