English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Miltai ir cigaretės: muitininkai Šalčininkuose sulaikė į Kaliningradą kontrabandą vežusį vilkiką

Šalčininkų kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė į Rusijos Kaliningrado sritį 20 tonų miltų vežusį vilkiką: po legalaus krovinio maišais buvo aptikta beveik 50 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, birželio 9 d., į Šalčininkų kelio postą vilkiku „Daf“ atvažiavęs Rusijos pilietis V. S. muitinės pareigūnams deklaravo tranzitu per Lietuvą į Rusijos Kaliningrado sritį ketinantis vežti 20 kvietinių miltų krovinį. Filmuotą medžiagą rasite čia.

Tačiau patikrinus vilkiką mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, muitininkams kilo įtarimų, jog po miltais gali būti slepiama kontrabanda. Tad automobilis buvo detaliai patikrintas: iškrovus tik dalį maišų su miltais, po kroviniu aptiktos kontrabandinių cigarečių dėžės. Iš viso rasta 16 200 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“ ir „Minsk 5“, kurių vertė – apie 52 tūkst. eurų. Rusijos pilietis buvo sulaikytas, apklaustas, o kitą dieną paleistas.

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Informacija atnaujinta 2018-06-12